Potěšte svou partnerku


Ještě za dob mládí našich rodičů se říkalo, že správný chlap má smrdět široko daleko. Těžko říct kdo to vymyslel a co ho k tomu vedlo, ale jistě ani pro muže není žádný med se v okolí někoho takového zdržovat déle než pár vteřin. I muži by se o sebe měli starat, a to nejen co se týče základní hygieny. I dnes jsou ale muži, kteří do sprchy vejdou jednou za několik dní. Je potřeba si uvědomit, že toto není známka mužství, ale spíše zanedbávání osobní hygieny, což rozhodně žádná žena neocení.

budova barber

Vzhled je důležitý
To, že vzhled je důležitý, ví všichni. Ale ne každý se tím řídí. Platí to právě zejména pro muže, kteří zanedbávají péči o svůj obličej a vlasy. Právě vousy a vlasy jsou ale to, co ženu upoutají na muži na první pohled. Muž sice hned nemusí mít plnovous, aby ženu zaujal, ale i krátké vlasy a vousy si zaslouží lepší péči, než prohrábnutí hřebenem jednou za rok. I krátké mužské vlasy mohou mít nějaký hezký střih a mohou být zdravé. Mastné vlasy a lupy rozhodně nejsou nic, co by ocenila jakákoliv žena.
Ať se vám to líbí nebo ne, nikdo vedle sebe nechce někoho, kdo se o sebe nestará. Není potřeba to s péčí nějak přehánět, ale důležité je se o sebe starat tak, aby člověk vypadal hezky. A to i v případě že jste muž.

Někomu stačí obyčejné kadeřnictví, kde vám vezmou vlasy strojkem. Stále více mužů ale touží po opravdu příjemné komplexní péči nejen o vlasy, ale i vousy. A to vám splní barbershop Kladno thecrownbarbershop. Proč jít právě sem? Protože barber je něco jiného než obyčejné kadeřnictví nebo holičství.

muž holič

Posaďte se, čeká vás příjemný zážitek
Muži, kteří ještě v barbershopu nebyli, budou nejspíš překvapeni. Vejdete do ryze pánského salonu, který možná znáte z filmů. Dostane se vám výjimečné péče nejen o vlasy, ale také o vousy. Holení strojkem i břitvou je samozřejmostí. Nakonec můžete odcházet i s hladkou pletí po použití pečující kosmetiky.