Přestavujeme chatu na celoroční bydlení

Když svou pozornost zaměříte na fotografický mapový podklad na serveru mapy.cz, a budete se pohybovat v úsecích zástavby rekreačních chat, například podél řek, zjistíte, jak krásné stavby rekreačních nemovitostí lidé vlastní. Mít chatu bylo již za socialismu symbolem luxusu a movitého majetku, ale podstatné je i něco jiného – samotná lokalita. Bydlet v takové oblasti lidem přinášelo obrovské uvolnění a relax, a tak se nelze divit, že mnozí si chatu později přestavěli tak, aby ji bylo možno výhodně vytápět a bydlet tu i v zimě. V dnešní době není problém pro mnoho rodin dojíždět z chaty do zaměstnání, zvláště jsou-li tato místa v blízkosti dálnic, a veškeré nákupy lze obstarat autem i bez využití hromadných dopravních prostředků.

přeprava kontejnerů

Jestliže se i vy rozhodujete o přestavbě rekreační nemovitosti, a půjde o náročnější stavební zásah, bude zřejmě nutné vystěhovat veškeré vybavení někam do bezpečí. Například do úložiště stěhovacích firem. Ale co když budete potřebovat občas z tohoto úložiště vyprostit a užívat nějaký předmět, budete ochotni kvůli různým drobnostem vážit cestu dvacet kilometrů tam a dvacet zpátky třeba pětkrát za den? Máme lepší nápad, nežli úschovnu věcí od stěhováků, vzdálených dvacet, nebo i více kilometrů, si nechte přistavit přímo na zahradu skladový kontejner.

skladový kontejner

Pronájem malého skladu z Prahy OTP sklady je ideální forma úložiště věcí, protože vchod od kontejneru budete mít přímo u nosu. Kontejner můžete mít k dispozici i několik měsíců, vše je otázkou dohody, a pokud se vaše věci do tohoto boxu nevejdou, je možné pronajmout kontejner dvojnásobné délky, anebo mít na zahradě více kontejnerů.

Kontejnery jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a mají uzamykatelná vrata, což je pro vaše uložené předměty dobrá zpráva. Poslouží vám v jakékoli roční době, třeba i v zimě, pokud to preferujete.