Prožijte s partnerkou ten nejkrásnější sex v životě

Zajímáte se o zdravou výživu a strava běžných smrtelníků, co nakupují zboží ve velkém v supermarketech, vám nic neříká? Chápete dobře, jaké potraviny na erekci si dopřát, aby se vám penis v kalhotách neklimbal jako zvadlý párek? Pak byste mohli ostatním poradit, jak změnit životní styl, aby se z nich nestali zoufalci, co vztahují ruce po Viagře v domnění, že za ně vyřeší všechny jejich potíže. Erekce je totiž také psychická záležitost, kterou ovlivňuje vaše rozhodování, co se týče životního stylu, vašich zájmů a preferencí.

dívka v posteli

Viagra vás nespasí – chcete-li řešit problémy s erekcí natrvalo, nikoli pouze nárazově, vyházejte obsah vaší spíže a chladničky a naplňte tyto prostory tím, co se prodává v prodejnách zdravé výživy, jako jsou luštěninové pomazánky a salámy, Tempeh, celozrnné pečivo, těstoviny, mouka a obiloviny, jako je hnědá rýže, Quinoa či pohanka. Zajděte častěji do tržnice s kvalitním ovocem a zeleninou z české produkce a namísto alkoholu (piva a vína) doplňujte pitný režim ovocnými šťávami z odšťavňovače, kvalitní pramenitou vodou a minerálkou s vyšším obsahem magnézia.

rozestlaná postel

Nestresujte se – ruku v ruce se změnou stravy pozměňte i náhled na vnímání stresových situací. Stres k životu nepatří, není to přirozený jev, jde o čistě negativní záležitost a k ničemu jej nepotřebujeme. Stres je nám všem jen na obtíž. Zaměřte se na něj s jasným cílem zlikvidovat jej a nedat mu žádnou šanci vás ovládat. Pomohou vám v tom i adaptogenní bylinky, například Ženšen.

Provoňte se k orgasmu – máte rádi ve společné partnerské domácnosti éterické oleje v aroma lampě? Pak si dopřejte to, co vám vyhovuje, častěji, třeba každý den. Doporučit bychom vám mohli jasmín, který klidní psychiku a příjemně působí proti stresu a depresím. A až dojde na samotné milování, dejte vy, ženy, svým partnerům šanci vnímat váš fyzický ženský pot, nikoli žádné parfémy. V ložnici úplně postačí vůně éterického oleje, ovšem vaše tělo věnujte svému milenci tak, jak bylo stvořeno. Pamatujte, že ženský pot, zejména v tříslech, na bradavkách, v podpaží a na chodidlech, je pro muže obrovským stimulem pro tvorbu testosteronu a pro dokonalou dlouhotrvající erekci.