Americká hypotéka

Hypotéka je něco, co si bere spousta lidí. Většina z nás nemá na výběr. Pokud chceme vlastnit dům, musíme si vzít hypotéku. Dnešní ceny nemovitostí na trhu se pohybují na takových částkách, že drtivá většina z nás prostě nemá našetřené na něco takového. Většina z nás je ráda, že našetří na základ, který je potřeba k tomu, abyste vůbec hypotéku dostali.

Hypotéka je skvělá v tom, že vám banka půjčí velký obnos peněz za přijatelných podmínek. To znamená dlouhá doba splácení, která je třeba i deset, dvacet let. A také nízký úrok, takže bance nepřeplatíte půjčenou částku nějakými nesmyslně vysokými penězi navíc.

Ale co když chcete větší obnos peněz za přijatelných podmínek, ale neměly by být určené na dům, rekonstrukci nebo podobné věci? Tak v takovém případě vám banky hypotéku nepřiznají. Hypotéka je totiž určena právě na takové věci. Ale i tak máte šanci získat půjčku za výhodných podmínek.

peníze

Znáte americkou hypotéku? I když má ve svém názvu slovo „hypotéka“, tak nemá s hypotékou v podstatě nic společného. Někdy ji můžete znát i pod názvem neúčelová hypotéka. Jak už název vypovídá, banka nebude zkoumat, za jakým účelem si budete půjčku brát. Neradi vidí, když je určena na podnikání, ale jinak ji můžete použít na co chcete. Auto, dovolená, cestování, vzdělávání, zdraví. Tuto půjčku můžete použít na cokoliv.

peníze

Skvělé je, že podmínky u ní jsou velmi výhodné, Neúčelovou hypotéku můžete získat až ve výšce několika miliónů, a to stále s velmi nízkým úrokem. Je tedy daleko více výhodná, než třeba běžný spotřebitelský úvěr. U něj nikdy nedosáhnete na tak nízký úrok. Pokud nechcete, nebo z nějakého důvodu nemůžete si zažádat o půjčku u banky, můžete zažádat o americkou nebankovní hypotéku u nebankovní společnosti. I ta vám může poskytnout půjčku za velmi výhodných podmínek, a navíc s rychlým vyřízením.