cestujte pohodlně.


Jste ze zahraničí a vybrali jste si Prahu jako místo pro vaší krátkou dovolenou, proč ne je to krásné a historické město. Dozvíte se zde spoustu zajímavostí. Večerní Praha je krásným místem, který rozhodně žije. Můžete tu navštívit místní bary a hospůdky nebo se uchýlit spíše ke kultuře a navštívit jednu z her v národním divadle. Přece jenom památek je tu neskutečně a rozhodně vám na to, nebude stačit jen jede den. Na to abyste prošli ty nejznámější památky a místa si vyhraňte aspoň tři až čtyři dny. Ovšem je to jen na rychlé zhlédnutí, když byste to chtěli vzít pořádně, je lepší si vyhranit více času. To záleží, jak máte dlouhou dovolenou.

půjčovna aut v praze

Praha za to rozhodně stojí, a abyste nemuseli cestovat jen metrem a autobusy, abyste se někam dostali, můžete si vypůjčit v půjčovně aut v Praze vůz, který vás dostane všude, kam si budete přát. Jestli budete chtít navštívit známé, kteří bydlí nedaleko Prahy, nebo se jen budete chtít někam podívat to je na vás, ale s autem vám to půjde rozhodně lépe. At už je vás málo a bude vám stačit osobní automobil nebo jste větší skupina, která se do osobního automobilu nevleze, máme řešení. V nabídce máme i minibusy. Které poslouží početné skupině. Výhodou půjčovny aut je ta, že vám přistaví vybraný vůz přímo na místo určení.

půjčovna aut v praze

Můžete si tak objednat přistavení vozu na letiště. Když přiletíte, tak už budete mít váš vůz nachystaný a přistavený. Tomu se říká komfort a pohodlí. Máte v rámci vypůjčení vozu neomezený počet kilometrů po celé České Republice a samozřejmostí je havarijní pojištění. Stejně jak vám vůz dovezly, si ho také vyzvednou kdekoliv v Praze a na letišti Václava Havla. Náklady na vypůjčení vozu můžete uhradit kreditní kartou a nemusíte mít vybrané České koruny. No nezní to lákavě? Rozhodně ano jezděte po Praze pohodlně ve vypůjčeném voze značky Škoda.