Párty stan si můžete pronajmout na jakoukoli oslavu


Když někoho zvete na párty, obvykle k tomu máte pádný důvod, kupříkladu slavíte „kulatiny“, zlatou svatbu, anebo jde o zahradní svatební slavnost novomanželů. Tyto tradice oslavovat narozeniny, jmeniny, promoce, maturity či svatby jsou natolik vžité, že nikomu nepřijde zvláštní, proč neslavíme i jiné dny. Oslavte spolu s námi na své zahradě s párty stanem i něco jiného:

párty balónky

Letní slunovrat – Svátky Vánoc a Velikonoc se mimo jiné pojí i s oslavou příchodu jara, a období, kdy se konečně začíná prodlužovat den a zkracovat noc. Dříve, před staletími, možná lidé slavili právě tyto přírodní přirozené cykly, které jim do života vnášely pozitivní změny. Proč to neoslavit právě dnes?

Vysvědčení a počátek prázdnin – pro děti jsou nejradostnějšími oslavami období, spojená s přerušením školní docházky. Ti z vás, co pamatují socialismus, si možná vybaví tzv. „uhelné prázdniny“, kdy se kvůli silným mrazům a energetické situaci zrušila výuka, a byl to pro právě pro děti a studenty důvod k pořádné oslavě. Podobný důvod nastává před vánočními svátky a zejména v létě, s blížícím se vysvědčením. Proč neoslavit právě vysvědčení a začátek prázdnin, vždyť se na ně děti tolik těší?

oslava letního slunovratu

Příchod tlakové výše – toto se zdá poněkud přitažené za vlasy, ale tlakové výše přináší teplé a slunečné počasí, a není-li zrovna tropické vedro, kdy je výhodnější spíše uprchnout do vysokých hor nebo někam k vodě, jsou takovéto podmínky pro oslavy ideální. Půjčovna párty stanů v Brně vám zajistí stanovou konstrukci pro zajištění občerstvení a rozmístění zahradního nábytku pro případ, že byste se chtěli chránit před sluncem, ale v příjemném teplém počasí se budete většinu času pohybovat pod širým nebem, abyste si tu užili svůj den, jak se vám líbí. Můžete tu provozovat míčové hry a je-li k dispozici bazén, jistě není třeba někomu radit, co se v bazénu dá provádět.