Druhy papírů


Pokud také někdy někomu posíláte nějaké zboží, které je křehké, tak samozřejmě také budete dbát na to, aby vaše zboží vždycky bylo opravdu perfektně zabalené. Nikdo přece nechce, aby někomu přišlo nějaké poškozené zboží. Mně se tohle stalo už několikrát, když jsem si objednávala parfémy a nebo kosmetiku. Nebo také další drogerii. Kolikrát se mi už stalo, že mi třeba různá přepravní společnost dovezla balíky a aviváže, kdy potom třeba dvě z deseti aviváží byly poničené a potom to bylo všechno rozlité. Ani vám nemusím popisovat, tak je potom velice složitá reklamace, protože je velmi těžké dokázat to, jak a co bylo všechno poškozené a co tím bylo velice znehodnoceno. Takže jsem si řekla, že nejlepší bude, když lidé budou balit všechny své zásilky do kvalitních zásilek, jako je například kraftový balící papír. Je opravdu pevný a kvalitní, takže se to hodí dokonce i na balení a posílání skla.

Barevný papír.

Sice jsou různé obalové materiály, pro které jsou vhodné různé předměty, ale abych se přiznala, tak pro ty křehké a takové chatrné předměty se právě hodí kraftový balící papír. Já sama jsem byla také svědkem toho, že dokonce také někdo balí do těchto kraftových papírů nějaký dárek. Místo novin, použijí například kraftový balící papír. Je to také něco jako vánoční balicí papír, jenomže například jako výplň balíku se dá vlastně použít úplně všechno.

Papírů je opravdu mnoho.

To já, když jsem posílala kamarádce dárky, tak jsem jako výplň balíku použila staré oblečení, tak to alespoň byla sranda. Ale pokud chcete třeba někomu udělat radost krásnou knihou, tak klidně v knihovně je požádejte, https://www.nros.cz/novinky/pozadejte-nadacni-pujcku-programu-3p-2/ aby vám knihu zabalili do krásného kraftového balícího papíru. Kraftový balící papír nemusíte využít jenom jako náplň a výplň na různé krabice k posílání balíků, ale kraftový balící papír vypadá také velice dekorativně, takže se hodí úplně skoro na všechno.