K čemu je dobrá Pískavice řecké seno


Že by někdy někomu pomohlo seno k dosažení lepšího orgasmu? S trochou humorné nadsázky si tu dovolíme žertovat na téma pískavice řecké seno testosteron. Nejde pochopitelně o žádné seno z posečené otavy, ale o velmi významnou bylinku, známou již ve starověku. Její léčivé účinky jsou ji přičítány zejména v souvislosti s trávením, podporou krevního oběhu a mozku, stavem pokožky a krevním cukrem, ovšem neměli bychom zapomenout vyzdvihnout i přímý vliv na mužské pohlavní ústrojí.

pískavice řecké seno

Libido dnes trpí stresem – libido neboli chuť na sex byla v minulosti pro muže typickou vlastností. Stačilo udržet potřebnou hladinu testosteronu a některé další přirozené podmínky a muži se mohli milovat třeba pětkrát za den. Jenže jak šel čas a lidé se víc a víc zaplétali do technologií, začali více a více lenivět, vozit si zadek všude autem a k tomu také přibylo stresu z psychicky náročných pracovních výkonů, z přemíry povinností v podnikání i v soukromém životě a nepříliš dobrých mezilidských vztahů.

semena pískavice

Kombinace těchto faktorů se podepsala na tom, že mnoho mužů středního věku (ale i mladších) neudrží potřebnou erekci a namísto milování raději volí televizi, počítač, mobil, sociální sítě nebo sklenku alkoholu.

Začněte u bylinek – chcete-li toto zvrátit, zaměřte se na vhodné bylinky, kam patří i pískavice řecké seno, které posiluje libido a erekci. Dalším dobrým pomocníkem je i Kotvičník zemní. Pochopitelně to také chce více se hýbat a cvičit, nebýt líní a snažit se omezit stres na minimum.

Bez zdravého jídelníčku to nepůjde

Rádi bychom připomněli skutečnost, že jestliže se s důvěrou obracíte k přírodní bylinné léčbě či prevenci, je to naprosto v pořádku, ale nesmíte zapomenout spolu s tím i na vhodný jídelníček. Bylinky jsou pouze podpůrný prostředek a udržet si stálé zdraví lze jen s tím, co si vkládáte do úst z vašeho talíře.

Soustřeďte pozornost na celozrnné obiloviny, luštěniny, ovoce, zeleninu, kvalitní za studena lisované rostlinné oleje, ořechy a semínka a na některé vhodné potravinové doplňky (Chlorellu, Spirulinu, MSM, křemík, magnesium atp.) navštěvujte častěji prodejny zdravé výživy, než obchody, v nichž se převážně prodává bílé pečivo, sladkosti z rafinovaného cukru, fastfood, konzervované polotovary a další podobné nevhodné potraviny.