Zdravější kouření


Kouření je jeden z největších zlozvyků, kterému se věnuje tolik lidí na celém světě. Někteří lidé kouří už od útlého mládí a výjimkou nejsou ani kuřáci, kteří vykouřili svou první cigaretu ještě na základní škole. Spousta kuřáků vykouří minimálně jednu krabičku denně, ale jsou i kuřáci, kteří si zapálí jen velice výjimečně – například někde na párty nebo s kamarády v hospodě, když to ještě bylo možné.

muž vape

I občasní kuřáci ale mohou trpět nemocemi z kouření, mezi které patří hlavně problémy se srdcem a dýchacími cestami. Kouření normálních cigaret je hlavně oblíbení u starších lidí, a ti mladší dávají stále větší a větší přednost moderním alternativám. Jednou z nich jsou elektronické cigarety, které podle mnoha vědců mají být méně škodlivé hlavně díky tomu, že neobsahují tolik škodlivých látek jako tabáková směs v cigaretách.

Jak to funguje?
Elektronická cigareta je elektronické zařízení, které se skládá z více částí. Jedna z nich je baterie, kterou si můžete vyměnit, a další z nich je nádobka na tekutinu. Tekutá náplň pro elektronické cigarety se dá sehnat v mnoha příchutích. Mnozí výrobci nabízí dokonce i různé síly nikotinu, takže pokud chcete jen cigaretu ze zvyku a nejste na nikotinu závislí, můžete si vybrat náplně s nižším obsahem nikotinu.

elektronická cigareta

Pokud vás elektronické cigarety zaujaly, můžete je vyzkoušet. Jednou z oblíbených mezi kuřáky je uwell caliburn pod, která má moderní design a skvěle padne do ruky. Kouřením elektronických cigaret pro sebe navíc uděláte dobrou věc, protože na rozdíl od klasických cigaret ta elektronická nezabarvuje pokožku ani oblečení hnědou barvou tak jako to dělají normální cigarety.

Vyzkoušejte něco nového a užijte si novou chuť cigarety, kterou v její klasické verzi na trhu vůbec nemusíte sehnat.
Pokud se vám některá součástka rozbije, většinou jde vyměnit a celé zařízení opravit.