Žerty stranou

Všeobecně se říká, že jsou na tom líp ti z nás, kteří mají dost peněz, než ti, kteří jich mají málo nebo dokonce nemají žádné. Jenže když se nad tím zamyslíme, nemají vlastně ti chudí výhody, jaké jim ti bohatí mohou závidět? Mají.

  • Člověka, který nemá peníze, nikdo o peníze neokrade. Protože mu nemá co vzít.
  • Člověku, který nemá úspory, nemá inflace co požírat a on tak nepřichází o hodnotu svých financí.
  • Člověku bez peněz nehrozí, že by mohl přijít o jejich hodnotu třeba i při devalvaci měny nebo měnové reformě.
  • Člověk, který nemá peníze, se nemusí trápit tím, kam by je investoval, aby je rozhojnil. A také ho nemusí trápit to, že ne každá investice vyjde a chybným rozhodnutím se dá přijít na buben.
  • Do člověka, který nemá peníze, se nikdo nezamiluje jen falešně, kvůli penězům.
  • Člověka bez peněz nikdo neobtěžuje s tím, zda by mu nějaké peníze nepůjčil nebo rovnou nedal.

eura s pokladničkou

A určitě by se našlo více důvodů, proč jsou na tom ti nemajetní nebo maximálně chudí lépe než ti bohatí. Dalo by se najít ledacos. Ale to nic nemění na tom, že je přece jenom lepší, když je člověk finančně zajištěný. Protože ten, kdo má peníze, může mít cokoliv, co se dá koupit. Nemusí se tedy omezovat ani hledat způsoby, jak nahradit to, na co už se peněz nedostává.

A když někdo nemá peníze, ale chtěl by je v jisté chvíli mít? Pak je nejlepším způsobem, jak se k penězům v jakékoliv životní situaci dostat, nebankovní americká hypotéka hypotekybezregistru.cz. Takovou nebankovní hypotéku si totiž může vzít bez problémů každý, kdo má nemovitost, jež je tu vyžadována jako záruka splácení. A kdo pochopitelně má z čeho následně hradit splátky.

vzestup eura

A tak se i ti chudí mohou dostat na úroveň těch bohatých. I když jenom dočasně. Ale měli by tak činit jenom tehdy, když potřebují peníze na důležité věci a když jsou si jisti, že dokážou splácet.