Proč stavět na klíč


V dnešní době je na trhu opravdu velké množství stavebních firem, které staví rodinné domy. Některé firmy se specializují jen na dřevostavby, jiné staví jen zděné domy, a my stavíme oba typy domů. Chceme svým klientům nabídnout co navíc možností. Stavba na klíč znamená, že si vyberete z nabídky stavební firmy, a ta vám do stanoveného termínu dům postaví od základů až po střechu. Každá firma nabízí něco jiného, a proto je potřeba si před podpisem smlouvy zjistit co všechno je v ceně domu. U nás dodáváme domy bez kuchyňské linky. Protože jde o velmi individuální věc, kterou si klienti chtějí zařídit sami, je zbytečné abychom montovali obyčejnou linku, kterou si klient vzápětí vymění za to, co mu vyhovuje více.

klíč k domu

Náš katalog je obsáhlý
Jestli hledáte opravdu hezký, moderní a nízkonákladové rodinný dům, najdete ho u nás. Připravili jsme mnoho projektů, které aktuálně stavíme po celé republice. Mezi naše klienty patří i známí lidé, kterým jsme dům už také předali. Prohlédněte si hotové a předané domy na našem webu, a možná se vám některý z nich natolik zalíbí, že ho budete chtít i vy sami. Domy dodáváme ve vysoké kvalitě, a pokud budete chtít, není problém změnit třeba barvu fasády nebo oken. Našim klientům se vždy snažíme vyjít vstříc.

moderní dům

Postavíme vám bungalov na klíč v provedení dřevostavby nebo zděného domu. Záleží na tom, jestli potřebujete opravdu rychle bydlet. Pokud ano, rozhodně si vyberte dřevostavbu, protože ta je montovaná, a tak se budete stěhovat téměř hned. Stavba se realizuje z předem připravených desek a trámů, díky čemuž se uspoří velké množství času.

Než nás kontaktujete, je dobré mít koupený pozemek. Můžeme se hned pustit do vyřizování stavebního povolení a vzápětí se můžeme dát do práce. Díky tomu se vyhnete komunikaci se stavebním úřadem, která není vždy jednoduchá.