SEO pro práci a firmy

Když jsem si říkala, že bych chtěla také změnit své zaměstnání, tak jsem vůbec netušila, že moje nejlepší kamarádka mi nabídne svou práci, kdy pracovala v jedné veliké firmě, kde sháněli někoho na pozici, který se zabývá auditem seo. Musím říct, že jsem o tomhle předtím opravdu nikdy neslyšela. Takže jsem byla docela překvapená, že moje kamarádka mě právě chce doporučit na místo, kde shánějí někoho na audit. Kamarádce jsem samozřejmě vysvětlila, že tomuhle moc nerozumím, takže kamarádka se ihned ujala toho, že mi dělala učitelku. Dokonce mi také doporučila jeden firemní kurz, kam jsem chodila tři měsíce, abych se naučila pořádně o auditu anebo, abych pochopila klíčová slova a další analýzy, které se potřebují vědět k tomu, aby člověk mohl vykonávat SEO audit.

Práce pro lidi a SEO.

Seo audity jsou něco, kdy lidé chodí kontrolovat různé firmy anebo i velké korporátní firmy a další firmy, které pracují, jestli dělají všechno poctivě a jestli tam není nějaká korupce. Nemám ráda slovo korupce. Je to opravdu špatné. A když lidé tohle dělají, taky mi vždycky je z toho velice smutno a vadí mi to. Opravdu nechápu, proč lidé stále mají nutnost podvádět anebo dělat něco, co se nesmí a co je protizákonné. Proto seo audity jsou tady velice důležitý a mělo by se také o něm vědět.

SEO je důležité.

Pokud byste chtěli vidět více informací o seo, auditu nebo o analýza klíčových slov, tak není opravdu nic složitějšího než si právě klíčová slova, jako například seo audit anebo analýza, dát do nějakého vyhledávače na internetu, kdy vám potom jede opravdu mnoho informací o tom, co je to audit a nebo co je to analýza. Analyzovat se dá skoro opravdu všechno. Můžete udělat analýzu firmy, jestli vůbec se jí daří v podnikání anebo jestli má nějaké krachy a také nějaké mínusy a propady trhu. Myslím si, že práce by mě opravdu hodně bavila, protože jsem si zamilovala seo audit a také analýzu, což je pro mě velice důležité, protože chci svou práci a celkově zaměstnání vykonávat velice dobře.